• +90 232 493 00 00
  • info@bakircay.edu.tr

Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı

Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde eğitim-öğretim gerçekleştiren; Dil ve Konuşma Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Odyoloji ve Sağlık Yönetimi Bölümleri öğretim elemanlarının katılımları ile akademik kurul toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Dekan vekili Prof. Dr. Süleyman DÜNDAR, fakülte yönetiminde ve bölümlerin; yönetim ve eğitim-öğretim süreçlerinde ortaya çıkan ve gelecekte ortaya çıkabilecek durumlarla ilgili süreç yönetimi konusunda bilgilendirmeler yapmıştır.

Bölüm yöneticileri, bölümlerin; yönetim, ölçme-değerlendirme ve eğitim-öğretim süreçleri, ortaya çıkan ve gelecekte ortaya çıkabilecek durumlar ile ilgili görüş, düşünce, değerlendirme ve önerilerini paylaşmışlardır.

Öğretim elemanları, öğretim süreçleri ile ilgili görüş, düşünce ve önerilerini paylaşmışlar ve bunlar üzerinde değerlendirmeler yapılmıştır. Eğitim-öğretim süreçlerinin iyileştirilmesi noktasında öğretim elemanlarından ve öğrencilerden geri bildirim alınması ve bu bildirimler doğrultusunda süreçlerin iyileştirilmesi konusunda görüş birliği ortaya çıkmıştır.

Fakültemiz Hemşirelik Bölümü öğretim üyeleri; Aliye OKGÜN ALCAN ve Elif GÜNAY İSMAİLOĞLU hocalarımızın Doçentlik akademik unvanlarını almış olmalarından dolayı tebrik edilmiş ve hediye takdimleri yapılmıştır.